e-drewno Państwowe Gospodarstwo Leśne
Lasy Państwowe
Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
ul. Grójecka 127
02-124 Warszawa
EN PL Logowanie do E-drewno
jesteś w:
e-drewno » giełda »
SERWIS SZKOLENIOWY E-DREWNO
Pytania i odpowiedzi
Czym jest e-drewno?
Polityka prywatności i bezpieczeństwo
Jak kupować?
Regulamin
Nie pamiętasz hasła?
Kontakt

Raporty

Raport ze sprzedaży PGL LP

Raport okresowy
Raport okresowy

Instrukcja dla klientów - udostępnianie wyników sprzedaży drewna


 
Witamy
Witamy w serwisie szkoleniowym szkol.e-drewno.pl

Serwis ten umożliwia zapoznanie się z aktualną wersją systemu zakupu drewna w jednostkach Lasów Państwowych w drodze aukcji elektronicznej.

Przed przystąpieniem do korzystania z serwisu szkoleniowego zachęcamy do zapoznania się z informacjami udostępnionymi w dziale "Pomoc" oraz prezentacją dostępną pod adresem: Prezentacja (wymagany program Power Point)

Do logowania w serwisie szkoleniowym służą te same dane dostępowe, co w serwisie www.e-drewno.pl (istnieje możliwość ustalenia różnych haseł do obu serwisów).

Wszelkie aukcje prezentowane w serwisie szkoleniowym nie stanowią oferty Lasów Państwowych i zostały stworzone wyłącznie w celach szkoleniowych. Złożenie oferty na aukcji w serwisie szkol.e-drewno.pl nie wiąże w żaden sposób żadnej ze stron.

W przypadku problemów z logowaniem lub licytacją (np. brakiem wadium) prosimy o kontakt z administratorem e-drewno w jednostce macierzystej (tj. tej, która dokonała Państwa rejestracji w serwisie www.e-drewno.pl).

Wszelkie uwagi oraz informacje o problemach w funkcjonowaniu serwisu szkoleniowego prosimy kierować bezpośrednio do administratorów w Państwa jednostkach (nadleśnictwach) macierzystych.


 Wybierz rodzaj aukcji        

Copyright © 2004 Talex S.A. 2007 Lasy Państwowe
CASIOPEA::framework [0.0112s]