e-drewno Państwowe Gospodarstwo Leśne
Lasy Państwowe
Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
ul. Grójecka 127
02-124 Warszawa
EN PL Logowanie do E-drewno
jesteś w:
e-drewno » giełda »
SERWIS SZKOLENIOWY E-DREWNO
Pytania i odpowiedzi
Czym jest e-drewno?
Polityka prywatności i bezpieczeństwo
Jak kupować?
Regulamin
Nie pamiętasz hasła?
Kontakt

Raporty

Raport ze sprzedaży PGL LP

Raport okresowy
Raport okresowy

Instrukcja dla klientów - udostępnianie wyników sprzedaży drewna


 
Witamy
 Witamy w serwisie aukcyjnym Lasów Państwowych www.e-drewno.pl

 

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. [czytaj dalej…] [data utworzenia 24.05.2018]”

 

[NOWE]
Informujemy, że zgodnie z Decyzją nr 321 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 18 grudnia 2017 r. (znak: ZM.800.44.2017) w sprawie aktualizacji Regulaminu aukcji internetowych w aplikacji "e-drewno" na rynku uzupełnień oraz w ramach systemowego wykorzystania aplikacji "e-drewno" uruchomiona została procedura akceptacji zaktualizowanego regulaminu.
[data utw. 01.01.2018]

Informujemy, że wszyscy zarejestrowani w serwisie e-drewno użytkownicy mogą również korzystać z serwisu szkoleniowego, dostępnego pod adresem http://szkol.e-drewno.pl, który działa w identyczny sposób jak aktualna wersja serwisu e-drewno. Złożenie oferty w serwisie szkoleniowym nie wiąże żadnej ze stron.

W serwisie nie ma możliwości wycofania aktywnych ofert. W związku z powyższym należy dochować szczególnej staranności przy ich składaniu. Za złożenie omyłkowej oferty Lasy Państwowe nie ponoszą odpowiedzialności.

Wszelkie uwagi oraz informacje o problemach w funkcjonowaniu serwisu www.e-drewno.pl prosimy kierować bezpośrednio do administratorów w Państwa jednostkach (nadleśnictwach) macierzystych.

, wydłużającą termin przewidziany na zawarcie umowy na piśmie z 7 do 14 dni, dnia 1 kwietnia br. zostanie uruchomiona procedura akceptacji zmienionego regulaminu.

wydłużającą z 7 do 14 dni termin przewidziany na zawarcie umowy na piśmie od dnia 1 kwietnia br. zostanie uruchomiona procedura akceptacji zmienionego regulaminu.
[NOWE]
[NOWE]

 Wybierz rodzaj aukcji        

Copyright © 2004 Talex S.A. 2007 Lasy Państwowe
CASIOPEA::framework [0.0088s]