e-drewno Państwowe Gospodarstwo Leśne
Lasy Państwowe
Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
ul. Grójecka 127
02-124 Warszawa
EN PL Logowanie do E-drewno
jesteś w:
e-drewno » giełda » przetargi » Pytania i odpowiedzi »
SERWIS SZKOLENIOWY E-DREWNO
Pytania i odpowiedzi
Czym jest e-drewno?
Polityka prywatności i bezpieczeństwo
Jak kupować?
Regulamin
Nie pamiętasz hasła?
Kontakt
 
Czym jest e-drewno
Serwis E-drewno to system umożliwiający zakup drewna w nadleśnictwach całej Polski w drodze aukcji elektronicznych.

Korzystać z systemu E-drewno mogą podmioty gospodarcze (po wcześniejszej rejestracji w Portalu Leśno-Drzewnym).

Nie będąc zarejestrowanym użytkownikiem można obserwować przebieg licytacji, ale nie można licytować.

Zarejestrowany w systemie kontrahent może uczestniczyć w dowolnej liczbie aukcji prowadzonych z wykorzystaniem Internetu, w dowolnym nadleśnictwie.

Użytkownik reprezentujący kontrahenta posługuje się loginem nadanym mu podczas rejestracji do Portalu Leśno-Drzewnego. Hasło jest ustalane samodzielnie przez użytkownika.

W serwisie E-drewno w imieniu jednego kontrahenta (przedsiębiorcy) może licytować jeden lub kilku zarejestrowanych pracowników (użytkowników).

Kontrahenci niezarejestrowani w Portalu Leśno-Drzewnym powinny się zgłosić do nadleśnictwa lub innej jednostki organizacyjnej LP w celu dokonania rejestracji. Administrator w jednostce LP dokona jednoczesnej rejestracji w PL-D i E-drewno.

Przy próbie rejestracji firmy przez formularz rejestracyjny na stronie e- drewno pojawia się następujący komunikat:

"Zgodnie z przyjętymi zasadami, rejestracja firm następuje w Portalu Leśno-Drzewnym. W celu rejestracji prosimy o zgłoszenie się do wybranego nadleśnictwa. Login użytkownika serwisu E-drewno jest taki sam, jak login nadany w Portalu Leśno-Drzewnym.".

Hasło jest kombinacją liter i cyfr (musi składać się, z co najmniej ośmiu znaków, w tym co najmniej jedna litera).

Przy pierwszym logowaniu, użytkownik otrzyma przesłaną na adres e-mail, podany w formularzu wiadomość, zawierającą link do regulaminu serwisu E-drewno. Wydrukowany i podpisany (przez osobę upoważnioną) regulamin należy dostarczyć do nadleśnictwa macierzystego celem aktywowania jego konta w serwisie E-drewno.

Po dostarczeniu regulaminu oraz ewentualnie innych wymienionych w regulaminie serwisu E-drewno dokumentów do nadleśnictwa macierzystego, administrator w nadleśnictwie dokonuje aktywacji konta.

Aby rozpocząć licytację konieczne jest jeszcze wpłacenie wadium w wysokości określonej w regulaminie, które jest zabezpieczeniem na wypadek niepodpisania przez klienta umowy na zakup wylicytowanego drewna.
           

Copyright © 2004 Talex S.A. 2007 Lasy Państwowe
CASIOPEA::framework [0.0048s]